Перейти до основного вмісту

Оголошено грантовий конкурс

Проекти грантів Президента України для обдарованої молоді приймаються до     1 березня 2013 рокуМаксимальна сума гранту: 75 000 грн.
Положення про подчу проектів додається.
Для одержання гранта претендент не пізніше 1 березня 2013 року, що передує року виплати гранта, подає у трьох примірниках такі документи:

Заявку за формою згідно з додатком 1.
Реєстраційну картку проекту за формою згідно з додатком 2.
Опис проекту.
Кошторис витрат згідно з додатком 3.
Довідку-об'єктивку.
Два рекомендаційних листи.


Матеріали з vk.com та сайту http://dsmsu.gov.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР