Перейти до основного вмісту

План-конспект уроку інформатики в програмі OneNote 2010План-конспект уроку інформатики в програмі OneNote 2010 (для користувачів які, зареєстровані в SkyDrive)


Коментарі

 1. Іван! Дуже класно виглядає, але за посиланням не відкривається. Постав так як в мене на блозі: в меню є - внедрить в блог

  ВідповістиВидалити
 2. потрібно авторизуватися на SkyDrive (це так задумано:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тоді я попадаю в своє сховище , а про ваш файл написано, що до нього нема дозволу на доступ. спробуйте будь-ласка, чи є доступ до ванноутів на моєму блозі, може тільки з мого компа є, а люди також не дістануться? Буду вдячна за відповідь.

   Видалити
 3. Дякую п.Світлано, перероблю, тільки підкажіть як у скайдрайві заборонити редагування документа? А Вашу роботу я не можу відкрити, бо у мене зараз мобільний інет...вибачте

  ВідповістиВидалити
 4. Правою кнопкою по файлі - Внедрить в блог - появиться діалогове вікно - сгенерировать код - копіювати код і вставити у потрібне місце у HTML варіанті редагування сторінки. Файл можна після цього відкрити і переглянути без права редагування, але й можна скачати. Вирішуйте. що робити. Думаю, якщо люди в себе вдома щось собі поредагують, то Вам це не зашкодить Бо щоб у Вас це редагувати, право - лише Ваше! А скачувати і переглядати мають право всі, хто Вас читає. Я думаю, дл цього ми і працюємо, щоб ділитися своїм досвідом. Удачі Вам, п. Іване!

  ВідповістиВидалити
 5. Пане Іване! Файл можуть скачувати і незареєстровані не скайдрайв. всі , хто читає Ваш блог. так що це застереження лишнє. А от в мене Офіс 2007 і я його читати не можу. буду шукати і встановлювати 10.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР