Перейти до основного вмісту

Візьміть участь у конкурсі «New Generation Teacher Competition»

      Британська Рада в Україні та Майкрософт Україна оголошують конкурс «New Generation Teacher Competition» для викладачів, що цікавляться інноваційними технологіями й інтерактивним навчанням. 
      Для того, щоб стати учасником конкурсу необхідно зареєструватися на сайті Teaching English http://www.teachingenglish.org.uk обрати найцікавішу вправу чи будь-який інший структурний елемент уроку й до 8 жовтня 2013 р. залишити короткий відгук на сторінці професійної мережі Microsoft “Партнерство в навчанні” (потрібна безкоштовна реєстрація) - http://bit.ly/174p1vz
    Короткий відгук має містити назву навчального матеріалу (activities, tips, lesson plans etc), посилання на нього і коментар, чому він вам сподобався.
    Переможців буде визначено завдяки платформі random.org та оголошено 10 жовтня на Facebook-сторінках Британської Ради та Microsoft Ukraine.
    Власник першого місця буде нагороджений смартфоном Nokia Lumia 520, 10 наступних учасників отримають програмне забезпечення Microsoft - Windows 8.

                                        Новини програми Microsoft «Партнерство в навчанні»


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР