Перейти до основного вмісту

Дізнайтесь про освітні новинки на тематичних вебінарах!


Шановні освітяни,
     У наш час швидких технологічних змін та інновацій дуже важливо отримувати найсвіжіші відомості про застосування нових рішень та підходів в освіті, вдосконалювати власні педагогічні навички, формувати в учнів нові компетенції та бути лідером у своїй сфері.
    Для цього ми підготували цикл вебінарів та запросили найкращих експертів галузі, щоби розказати про застосування інформаційно-комунікаційних технологій та впровадження світових новинок в Україні. Ви маєте нагоду послухати галузевих експертів, а також ваших колег, викладачів різних предметів з усієї країни, які експериментують із використанням ІКТ на уроках і мають цікавий досвід для демонстрації.
     Вебінари будуть проходити на освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» з жовтня 2013 р. по травень 2014 р. Учасники вебінарів, які будуть застосовувати отриманні знання на практиці, отримають відповідні сертифікати і будуть запрошені приєднатись до спільноти вчителів-новаторів, щоби ділитись своїм досвідом під час національних подій та представляти Україну на міжнародних заходах.
   Взяти участь у вебінарі дуже просто! Все відбувається віртуально, Вам потрібен лише комп’ютер та доступ до Інтернет!
Ваші кроки для участі у вебінарі та отриманні сертифіката:
  1. Ознайомтесь з розкладом та оберіть цікаві для вас теми.
  2. Зареєструйтесь, натиснувши на кнопку «Зареєструватись» напроти обраного вами вебінару.
  3. Безкоштовно поновіть свій браузер Internet Explorer до останньої версії.
  4. У вказаний у розкладі день приєднуйтесь до вебінару о 13:45, натиснувши на адресу вебінару, яку ви отримаєте у листі після реєстрації.
  5. Після завершення вебінару виконайте його завдання та розмістіть на мережі «Партнерство в навчанні». Посилання на розміщений матеріал розмістіть у тематичній дискусії «Вебінари для інноваційних педагогів». Ви отримаєте електронний сертифікат учасника на вказану при реєстрації електронну адресу.
Розклад проведення вебінарів на освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні»


ДатаНазваДоповідач
23.10.2013 Використання планшетних пристроїв в навчальній діяльності
Під час вебінару учасники ознайомляться із оглядом планшетних пристроїв, які можуть використовуватись в навчальній діяльності. Особлива увага приділятиметься педагогічній складовій використання цих пристроїв.
Зареєструватись
Кочарян Артур Борисович, координатор освітніх проектів, молодший науковий співробітник Київського університету імені Бориса Грінченка.
25.10.2013 Десятий всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор». Правила участі.
Стартував Десятий ювілейний всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор». Учасники вебінару дізнаються про особливості організації та проведення конкурсу цього року. Детально будуть розглянуті минулорічні роботи та експерти нададуть поради щодо участі цього року.
Зареєструватись
Кочарян Артур Борисович, координатор освітніх проектів, молодший науковий співробітник Київського університету імені Бориса Грінченка.
06.11.2013 Мультимедійні технології. Переваги. Проблеми та шляхи вирішення.
Детально буде розглянута педагогічна складова використання сучасних мультимедійних технологій у навчальному процесі. Учасники отримають готові кейси щодо попередження виникнення можливих проблем.
Зареєструватись
Карасиков В’ячеслав Віталійович, викладач спеціальних дисциплін професії «Оператор комп’ютерного набору» КРПТУ СВПУ ЕПО м. Симферопіль.
13.11.2013 Для ефективного навчання відстань не проблема... Бінарний урок (історія та ангілйська мова).
Використання сучасних ІКТ під час бінарного уроку на прикладі історії та англійської мови.
Зареєструватись
Дабдина Олена Станіславівна, учитель англійської мови, Харківська гімназія №14
Понежа Наталія Олександрівна, учитель історії ЗОШ №1, м. Першотравневськ.
20.11.2013 Викладання англійської в першому класі з використанням ІКТ
Згідно нової Програми навчання іноземні мови викладаються з першого класу по 35 хв. На тиждень. Демонстрація можливостей використання ІКТ на допомогу дітям та учителю.
Зареєструватись
Дабдина Олена Станіславівна, учитель англійської мови, Харківська гімназія №14
27.11.2013 Підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови за допомогою ресурсів Wev2.0. Створення аватарів, що розмовляють.
Унікальна та цікава авторська методика викладання англійської мови із використанням сучасних ресурсів ІКТ.
Зареєструватись
Шаманська Руслана Миколаївна, учитель англійської мови Гадяцької спеціалізованої школи № 4, Полтавська область.
04.12.2013 Використання Photosync та Autocollage у проектній технології на уроках.
Під час вебінару учасники ознайомляться із основними принципами успішного впровадження проектних технологій у навчальний процес на прикладі використання Photosync та Autocollage
Зареєструватись
Герасимчук Наталія Валеріївна, учитель інформатики та економіки НВК «Колегіум», м. Рівне
11.12.2013 Використання в навчальному процесі он-лайн реєстраційних форм, анкет та опитувальників.
Під час вебінару учасники дізнаються про можливості удосконалення роботи учителя за допомогою використання ресурсів Web2.0: он-лайн реєстраційних форм, анкет та опитувальників.
Зареєструватись
Кочарян Артур Борисович, координатор освітніх проектів, молодший науковий співробітник Київського університету імені Бориса Грінченка.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР