пʼятниця, 18 жовтня 2013 р.

Десятий Всеукраїнський конкурс "Вчитель - новатор"

      Шановні колеги! Хочу з радістю повідомити про початок Десятого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель - новатор".               На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
       Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.
       Для участі необхідно до 31.12.2013 року:
        Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають сертифікат учасника конкурсу. Детальніше із Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете ознайомитися на сторінці тематичної дискусії «Десятий Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» в освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні».
За довідками звертатися до координатора конкурсу Артура Кочаряна (a.kocharyan@shkola.org.ua).
                                                Бажаю успіху всім учасникам конкурсу!
                                                Матеріали з мережі Microsoft «Партнерство в навчанні»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!