Перейти до основного вмісту

Вітаємо у нашій школі є тренера за програмою iChampions

    26-27 жовтня 2013 року був проведений спеціально розроблений тренінг в рамках Національного проекту «Відкритий Світ», присвячений новаторській концепції Apple у процесі навчання. Учасники тренінгу були обрані за результатами конкурсу для талановитих вчителів iChampions, який було організовано за підтримки офіційного дистриб’ютора продукції Apple в Україні.
     Близько 70 вчителів зі всієї України здобули досвід із застосування навчальних програм, презентацій та відео-уроків. Нашу школу приставляли вчитель англійської мови Марина Томчук та вчитель інформатики Іван Стромило.

      В рамках тренінгу, проведеному сертифікованими викладачами-тренерами Apple із Росії з використанням обладнаних технікою Apple навчальних класах, вчителі дізналися як мотивувати учнів до навчання завдяки створенню інтерактивного цифрового середовища.                         Учасники отримали «з перших рук» ексклюзивний досвід створення навчальних матеріалів за допомогою новітніх методик, розроблених компанією Apple за останні 30 років, що стимулюють навчальний процес і не тільки в класі, але і за його межами. І також отримали можливість поспілкуватися за допомогою відео зв’язку з представником школи в Йошка́р-Олі, яка повністю перейшла на використання продуктів Apple у навчальному процесі.
    Семінари проводили шестеро професійних тренерів, кваліфікованих саме для навчання педагогів. Із українськими колегами російським тренерам, що також є практикуючими вчителями, працювати сподобалось:

«Не зважаючи на те, що техніка нова для людей, вони з натхненням виконують задачі, дуже радіють, коли виходить і нервують, якщо чогось не розуміють, але завжди досягають результату. За перші півгодини люди зрозуміли, що це не страшно, що техніка тебе розуміє. Це і відповідає нашій головній меті на тренінгу: не стільки просто навчити, скільки запалити бажанням щось робити». – зазначила Анна Раздорська, тренер семінару iChampions.
Тренера з Росії

Тренер Ілля Голенопольский (Росія)


Тренера з Росії

Представники з Вінницької області 
(Сергій Пойда, Марина Томчук, Іван Стромило)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР