субота, 5 жовтня 2013 р.

IV- й Всеураїнський конкурс «PANABOARD МАЙСТРІВ – 2013»

Шановні викладачі, директори шкіл, студенти педагогічних факультетів ВУЗів!
      Компанія Panasonic, разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.
      Для участі у конкурсі необхідно зарееструватися на сайті http://panaboard.kiev.ua у розділі Конкурси та завантажити підготовлені матеріали і заявку*. Реєстрація буде доступна з 1 жовтня 2013 по 28 лютого 2014.
      Журі Конкурсу розглядає подані роботи та обирає кращі з них. Автори кращих робіт запрошуються для участі у фіналі конкурсу в Києві.
Конкурсні номінації 2014 року:
· Точні
· Гуманітарні
· Природничі
· Дошкільна освіта 

     Фінальна частина конкурсу буде проведена в Києві, у Березні 2014 р.

     Точна дата та місце проведення будуть оголошені пізніше.
     Проїзд лауреатів – коштом організаторів конкурсу.
     Визначення переможців та нагородження відбудеться відразу після проведення майстер-класів.
     Буде визначено 4 переможці (по одному у кожній номінації).
Всі учасники конкурсу отримають дипломи.
     Подані на конкурс роботи не рецензуються. Матеріали переможців конкурсу будуть розміщені на сайті конкурсу, а інтерв’ю та розповіді про переможців — опубліковані в ЗМІ. Список переможців конкурсу буде опубліковано в ЗМІ і розміщено на сайті конкурсу.
      Головна умова участі Ваших розробок у конкурсі – це створення всіх матеріалів саме у форматі програмного забезпечення Elite Panaboard Book (далі “peb”), яке постачається разом з інтерактивною дошкою та доступне для безкоштовного завантаження з сайту компанії Panasonic.
      Таким чином, у конкурсі можуть брати участь студенти та вчителі шкіл, які поки що не мають дошок Panabord, але бажали б працювати з ними.
      Ми прагнемо підтримати і заохотити вчителів , методистів, школи, які впроваджують інтерактивні дошки у навчальний процес, сконцентрувавши всі ідеї, досвід та приклади використання в одному місці, щоб кожен бажаючий міг отримати максимум інформації за мінімум затраченого часу.
      Ознайомитися з прикладами розробок попередніх конкурсів, Ви можете – на сайті http://panaboard.kiev.ua в розділі Бібліотека.
З будь-яких питань, звертайтесь до Організаційного Комітету:
Тел.: (044) 490-34-35 дод. 113 Волинець Максим
                                                Матеріали з сайту http://panaboard.kiev.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!