Перейти до основного вмісту

Твої ідеї варті перемоги...

      
Зареєструйся на сайті чемпіонату та отримай можливість виграти один з головних призів: безкоштовне навчання у ШАГ, а також сотні інших призів: планшети, ноутбуки, гаджети, комп’ютери, мобільні телефони і багато іншого.
      Загальний призовий фонд: 500 000 гривень!
     Організатор Чемпіонату: Комп’ютерна Академія «ШАГ», за підтримки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки, Державного агентства України по питанням науки, інновацій і інформатизації.

Матеріали http://www.goldenbyte.org/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР