Перейти до основного вмісту

IE 11 для WINDOWS 7 доступний для завантаження

   На 30% швидше для реальних сайтів
   Новий браузер продовжує поліпшувати зручність перегляду веб-сторінок на пристроях з Windows. З ним комп’ютери під управлінням Windows 7 відкривають сайти швидше та відображають їх плавніше. Останнє стало можливим завдяки вищій продуктивності JavaScript, меншому навантаженню на процесор та більшому часу автономної роботи мобільних ПК.
    Впевнитись у прискоренні роботи браузера можна самостійно на сайті IE Test Drive. Він містить приклади веб-сторінок, що використовують сучасні технології, такі як апаратне прискорення, інтерактивність та сенсорне управління. Одна з них – тест EtchMark, який дозволяє малювати картини за допомогою HTML5:

     EtchMark показує частину всіх можливостей сучасного Вебу, які в нього є завдяки набору різноманітних технологій. Усі вони підтримуються в IE11, разом з HTML5, CSS3, SVG Filters, сенсорним управлінням, зміною орієнтації, спрацюванням при вказівці, енергоефективністю та іншими. EtchMark показує, як IE11 дозволяє отримати від пристрою максимум незалежно від того, чим користується його власник: мишкою чи жестами. Наприклад, на планшетах для того, щоб стерти намальоване в цьому тесті, достатньо просто потрясти гаджет.
     Тестова сторінка EtchMark використовує стандартизовані підходи для однакової роботи на різних браузерах та дозволяє показати повні можливості веб-навігаторів з підтримкою апаратного прискорення. До них, наприклад, відносяться IE11 для операційних систем Windows 7 та Windows 8.1, які працюють на різному обладнанні, з планшетами Surface 2 включно.
     Краща продуктивність JavaScript
     Новий браузер Microsoft також поліпшив свої можливості з обробки JavaScript. На Windows 7 він оброблює скриптові сценарії на 9% швидше, ніж це робить IE10. Останній є приблизно на 30% швидшим за решту браузерів.
      Скоротити час обробки JavaScript вдалося завдяки оновленому компілятору Chakra JIT, який передбачає лінійний кеш для поліморфного доступу до властивостей, вирівнювання функцій у поліморфних точках виклику та підтримку компіляції для визначених конструктивів ECMAScript5. Тому компілятор оброблює більше коду за менший час виконання JavaScript. Окрім цього, розробники IE11 поліпшили також прибирання сміття у фоновому режимі, завдяки чому інтерфейс користувача (UI) став чутливішим.
     Зміни в обробці JavaScript можна наочно відчути в новому тесті Popcorn, який використовує конструктиви ECMAScript5 для забезпечення типів та зміни властивостей. Раніше розробники боялися використовувати конструктиви типу getters/setters, бо вважали, що для цього потрібно надто багато обчислювальної потужності. Поліпшення в IE11 дозволяють користуватись цими конструктивами в багатьох випадках.
     Швидка робота веб-програм
   Для ліпшої сумісності з різними браузерами IE11 передбачає підтримку таких популярних функцій з нового стандарту ECMAScript 6, як let, const, Map, Set, WeakMap та __proto__. Новий веб-навігатор також підтримує інтерфейс ECMAScript Internationalization API (version 1.0), який дозволяє використовувати сортування з урахуванням культури, форматування чисел, дати та часу. Усе це ефективно відбувається у JavaScript без необхідності звертатися до сервера за новими даними.

     Самостійно впевнитися в нових можливостях браузера для роботи з веб-програмами допоможе демонстрація World Data. Вона показує, як розробники можуть використати деякі з нових інтернаціональних функцій в API при показі та конвертації даних у національні валюти та формати часу. Усе це дозволить створити функціональні веб-програми без необхідності складного програмування чи використання сторонніх браузерів.
     На додаток до поліпшень у відображенні сайтів IE11 прискорює також повсякденну активність користувачів у веб-навігаторі. Наприклад, вдосконалені алгоритми дозволять відкривати улюблені сайти швидше. Подібні оновлення впроваджені також і у формах для редагування. Вони тепер зберігають форматування при копіюванні текстів з Office та інших офісних програм.
       Прискорена розробка завдяки підтримці 25 нових веб-стандартів
     Новий браузер Microsoft спрощує життя не лише споживачам, але й програмістам. Для них IE11 отримав поліпшену підтримку багатьох сучасних веб-стандартів з використанням апаратного прискорення. Розробники можуть додавати на свої веб-сторінки відео професійної якості та надшвидкі веб-технології відображення контенту у 2D та 3D. IE11 підтримує ці стандарти та сумісний з ними, а нові інструменти дозволять програмістам створювати кращі веб-сайти для пристроїв з Windows. Ось декілька переваг веб-інструментів на новому браузері Microsoft:
    Прискорений пошук помилок з новими інструментами розробника F12. IE11 підтримує новітні стандарти та середовища програмування, які популярні у веб-розробників. Інструменти F12 в Internet Explorer забезпечують ітеративний та візуальний пошук помилок при налаштуванні веб-сайту. Ресурс Modern.IE дозволяє тестувати веб-сторінки між різними браузерами незалежно від середовища розробки.
Апаратне прискорення 3D-графіки у веб. Сумісність з WebGL дозволяє відображати 3D-контент на всіх пристроях з використанням прискорення відеокартою. IE11 самостійно сканує веб-контент на безпечність та активує прискорення. Окрім цього, збої в роботі графічного прискорювача на Windows не фатальні: WebGL продовжить працювати. IE11 також підтримує орієнтацію пристрою для ще більшого задоволення користувача від перегляду 3D-контенту на сайті.
     Наявні сайти будуть працювати швидше. Різноманітні поліпшення в новому браузері Microsoft не зачепили вже створені веб-сторінки: вони продовжать функціонувати, як і раніше, проте будуть завантажуватися швидше. А у випадку якихось проблем із сумісністю можна скористатись режимом «Сумісний перегляд».
Відео професійної якості на веб-сторінках. Новий браузер підтримує відео у стандарті HTML5 без додаткових плагінів. IE11 також підтримує новітні стандарти для прихованих титрів, потокового відео з адаптацією до пропускної спроможності мережі та управління правами. Завдяки цьому веб-контент може виглядати так, як це роблять професіонали. А енергоефективне відображення потокового відео на Windows 8.1 збільшує термін автономної роботи планшетів та ноутбуків.
    Більше про нові стандарти у Internet Explorer можна дізнатись на сторінці IE Developer Center.
    Завантажити версію браузера Internet Explorer 11 для Windows 7 можна вже зараз на сайті Microsoft.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР