Перейти до основного вмісту

Не засмучуйтесь;) Конкурс 2000 шкіл триває

        Дорогі учні, шановні освітяни й батьки. Дякую вам за активну участь у конкурсі «2000 шкіл». Для мене, як для керівника Національного проекту «Відкритий світ», ваша активність у подачі заявок на конкурс стала приємною несподіванкою. Приємною в тому плані, що амбітні цілі проекту відгукнулися у ваших серцях тисячами листів та 1800 відео-кліпами.
     Протягом всього конкурсного місяця це листування тримало бойовий дух команди, особливо – тих наших колег, що проводили презентацію Конкурсу в 25 містах України. При нагоді хочу висловити подяку й працівникам 54-го поштового відділення, що мужньо відвантажували щодня десятки кілограмів листів упродовж конкурсного місяця.
      Формуючи умови конкурсу ми в першу чергу застосовували досвід, отриманий під час втілення першого – пілотного – етапу «Відкритого світу» в 54 школах. Саме тому відповідність школи вимогам не є забаганкою авторитетного журі – це необхідна умова для успішної реалізації Національного проекту. Бо, приміром, без підключення школи до швидкого інтернет-каналу неможливим був би доступ до освітнього порталу, а за відсутності батьківської згоди обладнання «Відкритого світу» буде припадати пилюкою на горищах.
      Два тижні тому перед поважним журі Конкурсу постала неймовірна відповідальність: обрати з-поміж понад трьох тисяч коректно сформованих заявок дві тисячі тих, кому вже в найближчі місяці відкриються нові освітні горизонти.
        На початку все було легко. Ми швидко відібрали майже чотири сотні шкіл, що відповідно до умов, надіслали на нашу адресу найповніші комплекти документів (і, звісно, доповнили свої заявки чудовими роликами). А далі думки експертів розділилися. Після тяжких і тривалих обговорень, в котрих ніхто не наважився взяти на себе відповідальність вибору – кому із заявників відкрити світ уже, а для кого відкласти цю можливість до третього етапу – ми прийняли рішення розрубати Гордіїв вузол і дати вам ще один шанс.
381 школа, представники котрої виконали ключові умови, увійшла до зеленого списку й одночасно до Національного проекту «Відкритий світ».
Список цих шкіл доступний на нашому сайті http://form.educom.ua
       З усіх представників шкіл, що з 17 жовтня по 17 листопада зареєстрували свої заявки на сайті Національного проекту «Відкритий світ», але не зібрали повного переліку документів, ми сформували два інших списки: жовтий (школи, що прислали частину документів, список також можна подивитися на нашому сайті http://form.educom.ua та червоний (прислали тільки підтвердження реєстрації). Якщо представники шкіл із жовтого чи червоного списку до 12 грудня надішлють повний комплект документів (і, для певності продублюють скановані копії на спеціально створену поштову скриньку: 2000@educom.ua), школа отримає всі шанси для участі у «Відкритому світі».
       Як керівник проекту, що отримав від вас таку активну підтримку, я впевнений, що жодні перешкоди не завадять вам оперативно зібрати документи, котрих бракує до комплекту й надіслати їх нам вчасно.
Успіхів!
Щиро ваш,
Руслан Свірський,
керівник Національного проекту
«Відкритий світ»

Матеріали http://www.educom.ua/uk-ua/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР