середа, 11 грудня 2013 р.

Конкурс "Навіщо мені новий планшет?"

Шановні учні!!!
     Під егідою Національного Проекту "Відкритий світ", компанії Microsoft та за підтримки українського онлайн-видавництва "Читай онлайн" оголошено конкурс.
    Учні (з допомогою батьків) повинні написати твір: "Навіщо мені новий планшет?".
    У творі можна описати, як саме впливають новітні технології на розвиток освіти та науки в нашій країні, та чому так важливо рухатись в ногу з новітніми світовими ідеями.
   Автори найкращих 5 творів отримають найновіші планшети, представлені 2013 року компанією Microsoft в Україні: Microsoft Surface RT 32 GB з встановленим Windows RT і Office RT, які можна використовувати, як повноцінний комп'ютер, як для навчального процесу, так і для власного розвитку.
      Інші твори, які привернуть увагу журі конкурсу, будуть відзначені цінними подарунками від організаторів та партнерів конкурсу.
   Щоб стати учасником конкурсу, треба до 25 грудня 2013 Надіслати твір на адресу: planshet@englerinvest.com та вказати у листі ПІБ учня, вік, місто, номер школи, телефон.
     Підведення підсумків відбудеться
27 грудня 2013 року.
Переможця буде оголошено з допомогою веб-порталів:
- http://englerinvest.com
- http://read-online.in.ua
- http://www.educom.ua
та їх груп Вконтакті та Facebook
- http://vk.com/englerinvest
- https://www.facebook.com/englerinvest
- http://vk.com/books_ua
- https://www.facebook.com/read.online.in.ua
      За будь-якою інформацією Ви можете звернутися за телефоном: +38044-586-58-58 (Василюк Ольга Павлівна) planshet@englerinvest.com
або поштою: 04053, м. Київ, вул.. Гоголівська, 37/2Б
    P.S. Також нагадуємо про те, що з 29 листопада 2013 в рамках проекту Відкритий Світ здійснюється продаж планшетів Microsoft Surface RT 32 GB з встановленим Windows RT і Office RT за неймовірно низкою ціною 2999 грн.

За підтримки

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!