Перейти до основного вмісту

Це ж класно, коли учень може навчати вчителя!

    Знайомтесь! Ось він - учень, який може навчати вчителів! Учень Харківської гмназії №14 Антон Кулік!
   Антон створив цей глог, щоб допомогти вчителям України опанувати сучасні веб 2.0 сервіси та технології , які зроблять навчання в школі цікавішим, привабливішим, унаочнять його динамічною електронною базою навчальних матеріалів.
    Дану роботу учень готує для подачі в МАН, а я буду рекомендувати її в якості путівника і керманича всім вчителям, котрі прагнуть навчитися використовувати сучасні ІТ в своїй професійній діяльності.
Коментарі

  1. Дякую Вам! Дуже сподіваюся, що проект виправдає наші надії й знайде популярність у вчителів та учнів. Ще раз дякую за такі добрі слова!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, п.Іване, за нашого учня. Ми всі впевнені, що його робота буде корисною учителям. Принаймні, він все для цього зробив.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР