Перейти до основного вмісту

Третій шанс від Національного проекту

     «Відкритий світ» оголосив школи-переможниці конкурсу ІІ етапу Національного проекту. 19 грудня у Києві відбулось оголошення переможців конкурсу, метою котрого був відбір шкіл до ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ». Всього у конкурсі взяло участь понад 4 тисячі навчальних закладів. також на прес-конференції було відзначено важливість того, що майже 40% усіх заявок були подані від сільських шкіл. 
    «Впродовж останнього місяця команда «Відкритого світу» працювала в надзвичайно напруженому режимі. Ми обробили майже 6 тисяч листів і неймовірну кількість запитів електронною поштою. Цими днями телефон у нашому офісі починав дзвонити о 8-й ранку і не вмовкав до вечора. Не зважаючи на це, лише 1301 школа змогла документально продемонструвати відповідність критеріям конкурсу. Тому сьогодні ми фіксуємо список переможців і даємо ще один – останній – шанс решті претендентів організуватися й до 26 грудня 2013 року надіслати документи, котрих бракує», – закликав освітян Руслан Свірський, керівник Національного проекту «Відкритий світ».
Матеріали з сайту http://www.educom.ua/uk-ua/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР