Перейти до основного вмісту

Дудл від Google

    Створіть власний дудл для Google. Ваш малюнок може потрапити на головну сторінку Google, де його побачать мільйони людей! А також отримають можливість виграти сучасний планшет та грант у розмірі 50 000 грн. з метою створення або поліпшення ІТ центру вашої школи (комп'ютерного класу). Детальніше на сайті Google Дудл.

Коментарі

  1. Дякую за інформацію, зайшла на запропоновану сторінку. Завантажила умови, але в архіві вони не відкриваються. Що робити?

    ВідповістиВидалити
  2. там матеріали у *.pdf форматы, потрыбно встановити adobe reader - http://get.adobe.com/ua/reader/

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР