середа, 11 грудня 2013 р.

П'ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» розпочав свою роботу


     П'ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» розпочав свою роботу. Впродовж першого дня Форуму відкрита пряма трансляція виступів візіонерів, панельна дискусія експертів, робота тематичних сесій. 

     Метою Форуму є презентація світових тенденцій і комплесних рішень щодо впровадження ІКТ в освітній процес, обговорення перспектив впровадження спільних ініціатив МОН України та Intel, обмін досвідом щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі з метою трансформації освіти для підвищення ефективності сучасної освіти та підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства ХХІ століття. 
     До участі у Форумі запрошені представники Міністерства освітиі науки України та країн СНД, департаментів освіти, відповідальних за створення стратегій та освітньої політики у сфері ІКТ, ректори національних та регіональних інститутів післядипломної освіти, керівники вищих педагогічних навчальних закладів, координатори і тренери освітніх програм Intel, партнери Intel, експерти у сфері ІКТ в освіті.
      Матеріали Форуму "Нові горизонти ІКТ в освіті" будут доступні після закінчення на офіційному веб-ресурсі. 
Матеріали http://10.iteach.com.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!