Перейти до основного вмісту

Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» (програма)


Програма Форуму включає:
     10 грудня 2013 - Виступи візіонерів у форматі TED, панельна дискусія експертів, робота тематичних сесій (Accessibility, Connectivity, E-Content, Professional developmentin XXI century, детальний опис сесій дивіться у програмі Форуму).Виставка комплексних рішень в галузі освітита реєстрація проводяться з 8.30 до 9.45, початок роботи о 10 годині.
        Місце проведення: Національний технічний університет України "КПІ", пр. Перемоги 37, м. Київ.
      11 грудня 2013 - Науково-практичний семінар для керівників освіти з питань створення освітньої політики в сфері ІКТ (на рівні країни, регіону, міста або навчального закладу), координаційні ради для координаторів освітніх програм Intel в країнах СНД.
      Місце проведення: Київський університет імені Б. Грінченка, вул. Тимошенко 13-б.    м. Київ.
      Координати 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР