Перейти до основного вмісту

Народне голосування


       Народне голосування за кращі роботи триватиме з 21 січня по 2 лютого 2014 року включно. Узяти участь в онлайн-голосуванні може будь-який житель України. Проголосувати можна лише один раз у кожній віковій групі. У результаті голосування буде визначено фіналіста в кожній віковій групі. 
         Кожен фіналіст отримає сучасний смартфон на базі Android.
      Переможцем конкурсу стане один із трьох фіналістів. Його оберуть дудлери – професійні художники Google. Переможець буде оголошений на урочистій церемонії нагородження.

      Школа переможця отримає грант у розмірі 50 000 гривень на створення або поліпшення комп’ютерного класу в рамках благодійної допомоги. Дудл переможця з’явиться на сторінці google.com.ua. 
НАРОДНЕ ГОЛОСУВАННЯ

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР