середа, 19 лютого 2014 р.

Skydrive офіційно перейменували в OneDrive


         Microsoft представила користувачам по всьому світу хмарний сервіс зберігання даних OneDrive. Раніше відомий як SkyDrive, сервіс забезпечує користувачу доступ до персональних файлів - фото, відео, документів - через єдине додаток з будь-якого пристрою. Оновлений хмарний сервіс Microsoft включає в себе ряд нових функцій і вдосконалені програми для Windows Phone , iOS , Android і Xbox.


    Щоб почати користуватися OneDrive, потрібно створити обліковий запис або використовувати свій обліковий запис в SkyDrive. З виходом OneDrive функціональність хмарного сховища даних Microsoft значно розширилася. Так, до числа нових можливостей увійшли автоматичне збереження зроблених фотографій в хмарі ( для користувачів платформи Android), а також перекодування відео. 
  Всім користувачам OneDrive безкоштовно надається 7 ГБ - цього обсягу достатньо для зберігання більше 7000 фотографій. При необхідності, користувачі можуть збільшити його до 50 , 100 і 200 ГБ.

    За матеріалами сайту  http://4pda.ru/  OneDrive Microsoft зробив подарунок, першим 100 000 користувачам: вони отримають додаткові 100 ГБ хмарного сховища, безкоштовно протягом одного року. Також користувачі SkyDrive зможуть отримати додаткові 5 ГБ безкоштовного сховища за кожного друга, який прийме запрошення користувача приєднатися до OneDrive. І ще 3 ГБ будуть виділені при налаштуванні автоматичної синхронізації фотогалереї смартфона з хмарним сервісом.

Сервіс OneDrive


Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!