Перейти до основного вмісту

Skydrive офіційно перейменували в OneDrive


         Microsoft представила користувачам по всьому світу хмарний сервіс зберігання даних OneDrive. Раніше відомий як SkyDrive, сервіс забезпечує користувачу доступ до персональних файлів - фото, відео, документів - через єдине додаток з будь-якого пристрою. Оновлений хмарний сервіс Microsoft включає в себе ряд нових функцій і вдосконалені програми для Windows Phone , iOS , Android і Xbox.


    Щоб почати користуватися OneDrive, потрібно створити обліковий запис або використовувати свій обліковий запис в SkyDrive. З виходом OneDrive функціональність хмарного сховища даних Microsoft значно розширилася. Так, до числа нових можливостей увійшли автоматичне збереження зроблених фотографій в хмарі ( для користувачів платформи Android), а також перекодування відео. 
  Всім користувачам OneDrive безкоштовно надається 7 ГБ - цього обсягу достатньо для зберігання більше 7000 фотографій. При необхідності, користувачі можуть збільшити його до 50 , 100 і 200 ГБ.

    За матеріалами сайту  http://4pda.ru/  OneDrive Microsoft зробив подарунок, першим 100 000 користувачам: вони отримають додаткові 100 ГБ хмарного сховища, безкоштовно протягом одного року. Також користувачі SkyDrive зможуть отримати додаткові 5 ГБ безкоштовного сховища за кожного друга, який прийме запрошення користувача приєднатися до OneDrive. І ще 3 ГБ будуть виділені при налаштуванні автоматичної синхронізації фотогалереї смартфона з хмарним сервісом.

Сервіс OneDrive


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР