Перейти до основного вмісту

Вітаємо переможця конкурсу “Дудл для Google”!

      Ось і завершився перший Всеукраїнський конкурсу серед школярів “Дудл для Google. Три місяці тому ми запропонували дітям до 17 років намалювати святковий логотип Google на тему “Україна моєї мрії”, сьогодні прийшов час підбити підсумки.
    За весь час конкурсу ми отримали понад 10 тисяч робіт - чудових дитячих малюнків з найрізноманітніших куточків України! Почесне журі обрало 15 кращих дудлів - півфіналістів (5 у кожній віковій категорії). На другому етапі конкурсу ці 15 робіт боролися за право вийти у фінал на відкритому народному онлайн-голосуванні. Українські користувачі Google обрали 3 малюнки, які сподобалися їм найбільше.
      Ось імена 3-х фіналістів за результатами народного голосування:
  • Роман Барабаш, м. Переяслав -Хмельницький, ЗОШ № 7, 4 клас
  • Олена Харченко, смт. Опішня, Полтавська область, Державна спеціалізована школа-інтернат "Колегіум мистецтв у Опішні", 7 клас
  • Владислав Степаненко, м.Нікополь, Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, 11 клас

      І, нарешті, - фінал! З трьох кращих робіт художники-дудлери Goоgle обрали переможця. Ним став дев'ятирічний Роман Барабаш з м. Переяслав-Хмельницький.
      Ознайомитися з Галереєю дудлів учасників можна тут. Більше дізнатися щодо історії дудлів - тут.

Коментарі

  1. Вітаю ;). Є ряд питань до організаторів: навіщо Ви вказували в інструкціях, що малюнки потрібно виконувати на шаблоні? навіщо тематику конкурсу обрали "Україна моєї мрії", більшість конкурсних робіт, які потрапили в "300 кращих" - до теми не відносяться! Дякую за відповідь.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР