Перейти до основного вмісту

Математичні ігри, це можливо з Hooda Math Games

      Безкоштовні онлайн ігри для вивчення математики і не тільки. HoodaMath.com містить більше 500 математичних ігор для вихованців дитячого садочка та учнів середньої школи. Всі ігри доступні в Інтернеті безкоштовно. Реєстрація не потрібно.
       Особисто для мене цікава гра Mini Train, я її апробував на учнях 2 класу, цікаво було учням коли вони продумували шлях, щоб проїхав поїзд. 
Головне меню гри

Вибір рівня 
Потрібно прокласти прямий шлях для потягу
...шлях прокладено!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР