Перейти до основного вмісту

Конкурсна робота в рамках конкурсу "Кращий навчально-методичний посібник 2014"

Коментарі

 1. А скажіть, будь-ласка, що це за конкурс??? І чи він ще триває?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Це міський конкурс на кращий методичний посібник "Ярмарок фахових сподівань" в рамках міського проекту "Ім'я в освіті міста". Конкурс має кілька номінацій, освітяни міста подають свої напрацювання, головний приз це "Подільська ВІКТОРІЯ" та премія 10 тис. грн. http://mmk.edu.vn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=174

   Видалити
 2. Як добре, що у вас є такі конкурси....і головне грошові....тоді просто хочеться працювати...а наша "бідна" Тернопільська область навіть призів не можуть нормальних дати ... "малооб'емними" флешками і пачками паперів тішать.....не хочеться нічого робити в результаті ......((((. всеодно, дякую за відповідь!!!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР