Перейти до основного вмісту

Оновлення в родині Panaboard

    Нова версія Elite Panaboard book 4.5 від Panasonic була анонсована на сайті http://www.panasonic.ru/ 26 лютого 2014 року. Компанія Panasonic врахувала рекомендації вчителів, що використовують інтерактивні дошки Elite Panaboard під час своїх уроків, були реалізовані нові корисні функції, створені додаткові шаблони та цифрові матеріали. Зокрема, галерея зображень доповнена ілюстраціями, схемами і картами, які необхідні при проведенні уроків за програмою основної школи, також  підготовлені навчальні відеоролики, які показують вчителям основні прийоми і методи роботи.
    Встановити на комп'ютер програмне забезпечення, а також завантажити керівництво по установці Elite Panaboard software 4.5 можна на сайті www.panasonic.ru або за посиланням.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР