субота, 15 березня 2014 р.

Міський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій 2014

Конкурс має 3 завдання. 
Завдання №1 (PowerPoint) 
   Створити презентацію-гру, що реалізує візуальне пересування робота від позиції старту до позиції фінішу вздовж лінії.
       Робот може пересуватися вздовж лінії лише тоді, коли лінія є суцільною (не містить розривів). В чотирьох місцях на шляху робота розташовані перемикачі – фрагменти лінії, що можуть бути розташовані вертикально або горизонтально. Після запуску презентації користувач може змінювати положення перемикачів поворотом на 90 градусів шляхом натискання на будь-який з них. При цьому також на протилежне змінюється положення перемикачів, що розташовані з ним на одній вертикалі та горизонталі (ті, які були розташовані вертикально, стають горизонтальними, та навпаки – горизонтальні стають вертикальними).
      Для запуску робота вздовж траєкторії передбачити кнопку «Start», яка стає активною лише після того, як траєкторія руху робота стане суцільною лінією.
   Передбачити можливість повернення в будь-який момент до першого слайду шляхом натискання кнопки «Reset».
     На першому слайді презентації розташувати зображення робота, поля, назву гри (придумати самостійно), кнопки «Start Game» (для початку гри) і «Quit» (для закінчення гри та переходу до останнього слайду з текстом «Еnd game»)
    Після досягнення роботом фінішу вивести в центрі екрану напис «You won!» та через 5 секунд перейти до останнього слайду.
 Переглянути всі завдання можна тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!