Перейти до основного вмісту

Електронне видання департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету "Освітянське джерело"


Коментарі

  1. скажіть, будь-ласка....у нас випускається таке видання давно? це на власних засадах, чи його виписують вчителі за гроші??? І чи електронні варіанти видання??? дякую за відповідь

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вітаю! "Освітянське джерело" у нас видається з 2012 року, випускають його в електронному варіанті, абсолютно безкоштовно, вчителі, методисти пишуть статті, а методист міського методичного кабінету їх компонує і розміщує на сайті закладу.

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР