Перейти до основного вмісту

Підсумки 4-го Всеукраїнського педагогічного конкурсу «Панаборд Майстри – 2014»

       24 березня 2014 р, в Києві пройшла одна з найяскравіших подій 2013-2014 навчального року - 4й всеукраїнський Конкурс Педагогічної Майстерності «Панаборд Майстри – 2014.
      Чотири роки поспіль найактивніші викладачі, вихователі та методисти демонструють свої педагогічні навички в розробці та викладанні інтерактивних уроків на базі програмного забезпечення до інтерактивних дощок Панасонік. З року в рік вдосконалюється майстерність наших учасників як методична так і дизайнерська.
      Учасники конкурсу представляли свої розробки в трьох номінаціях – точні, гуманітарні та природничі дисципліни. Попередньо було обрано 18 найкращих робіт, їх автори, приїхавши до столиці, презентували особисто свої розробки для журі та учасників. На долю експертної ради випало дуже тяжке завдання – обрати кращих з кращих. Після перегляду робіт всіх лауреатів, відбуласьдуже напружена дискусія щодо визначення переможців. Члени Експертної Ради конкурсу:
 • Пушкарьова Тамара Олексіївна – заступник директора Інституту інноваційних технологій та змісту освіти
 • Літвінова Світлана Григорівна – начальник методичного центру інформаційних технологій в освіті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
 • Косик Вікторія Миколаївна – начальник відділення стратегії розвитку освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
 • Гончаренко Наталія Миколаївна – начальник відділу координації наукової роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 • Яншина Тетяна Анатоліївна – заступник завідуючого відділом інтелектуального розвитку обдарованої особистості співробітник інституту обдарованої дитини НАПН України
 • Крамар Валентина Йосипівна – науковий співробітник інституту обдарованої дитини НАПН України
 • Рудюк Роман Григорович – Керівник програми "Партнерство в навчанні". Microsoft Україна
 • Безшапошнікова Оксана – директор компанії Ав-Про, офіційний дистрибутор Panasonic
 • Муравей Світлана Віталіївна – супервайзер, компанія Panasonic
 • Волинець Максим Валентинович – експерт, компанія Panasonic
     Через високий рівень продемонстрованих робіт члени експертної ради не змогли дійти згоди щодо переможця в кожній із номінацій, тому було прийнято рішення збільшити кількість переможців у кожній з номінацій:
Точні дисципліни 
 • Пойда Сергій Андрійович - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, урок інформатики 2 клас.
 • Кузнєцова Ірина ВасилівнаДонецька спеціалізована загальноосвітня фізико-математична школа I-III ступенів №35, урок інформатики 3 клас.
Природничі дисципліни
 • Калініченко Світлана ГригорівнаВербківська загальноосвітня школа I-III ступенів, урок біології 8 клас.
 • Кріль Таїсія МиколаївнаДрабівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія, урок з природознавства 4 клас.
Гуманітарні дисципліни
 • Іванов Іван ЮрійовичЛуганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, урок української мови 6 клас
 • Марковська Тетяна Василівна - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, урок математики для дошкільнят.
       Особлива відзнака конкурсу за актуальність теми екології рідного краю
Бойко Людмила ПетрівнаЯсенівська гімназія №2 Ровенівської міської ради, урок математики 6 клас
     Підсумовуючи результати конкурсу можна із впевненістю заявити, що цьогорічне завдання конкурсу Панаборд Майстрів – полегшити процес навчання для учнів та вчителів шляхом використання інтерактивних технологій в освіті – виконане!
Матеріали http://panaboard.kiev.ua/ua/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР