Перейти до основного вмісту

Facebook планує ввести санкції за некоректну поведінку на сторінках соцмережі

    Адміністратори Facebook мають наміри спонукати користувачів цієї соціальної мережі аби люди "постили" більш інформативні та актуальні матеріали. Тепер записи, в яких, наприклад, містяться заклики "лайкати", а також неактуальні пости ("баяни") будуть набагато рідше відображатися у стрічці новин. Про це пишуть західні ЗМІ.
    На цей час алгоритми Facebook вже вміють автоматично визначати на сторінках "пости-жебраки", та карати власників цих сторінок за таку поведінку зниженням "авторитетності" на 10%. Facebook навчиться автоматично визначати поширення застарілої інформації та, що сторінка або співтовариство розміщує й без того вже суттєво поширені в соцмережі записи. Для цього соцмережа знизить пріоритет відображення всієї сторінки.
    Крім того, таким же чином покарають тих, хто розміщує в записах посилання на підозрілі зовнішні сайти
Матеріали з сайту http://www.5.ua/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР