Перейти до основного вмісту

Вибори президента 2014

   
     Вибори президента відбудуться 29 квітня 2014 року (вівторок) на сьомому уроці в актовій залі. 

Зроби свій вибір в опитуванні, кого ти хоч бачити президентом школи 2014  (опитування буде проводитись до 6 уроку 29.04.14)
Кандидати на пост президента школи: 1. Бабич Олександр - 8 А клас
     Мене звати Бабич Олександр. Мені 14 років. Я народився в чудовому місті Вінниця, 26 січня 2000 року. Навчаюся в 35 школі, у 8-А класі. Займаюся плаванням. У вільний час люблю слухати музику та дивитись фільми. Також, я омбудсмен та медіатор шкільної служби розв’язку конфліктів. Люблю брати участь в різних конкурсах, тому в мене багато дипломів та грамот. Також, я веду шкільний музей. Саме там, ми розмовляємо різними мовами: німецькою, польскою, та англійскою. Мої улюблені предмети це: історія та ОБЖ.2. Загородня Юлія - 9А клас
    Загородня Юлія. Весела та позитивна людина. Займаюсь танцями, вивченням іноземних мов. Люблю фотографувати та відкривати для себе щось нове.


3. Кашараба Іванна - 8В клас
   Кашараба Іванна, добра та дружелюбна дівчина,мені дуже подобається співати,танцювати та виступати на різних концертах,у вільний час я пишу вірші.Я вже 7 років ходжу у музичну школу №1,багато разів приймала участь в огляді самодіяльності 35 школи,була учасницею конкурсу”Хвилина слави”,де була нагороджена у номінації”Симпатії журі”,співаю в ансамблі «Калина».Але найбільше мені подобається спостерігати за шкільним життям ,і брати участь у всіх його справах.4. Давикоза Андрій - 8В клас
    Давикоза Андрій. Веселий, цілеспрямований. Спортсмен. Займається фуболом. Неодноразово отримував перемогу. Все інше на передвиборчому плакаті).5. Тарасюк Влада - 8В клас 
     Творча, працелюбна, оптимістична, наполеглива. В людях ціную вихованість, стриманість, почуття гумору. Цікавлюсь вивченням біології, іноземної мови, літератури.  За час навчання брала участь у багатьох олімпіадах та конкурсах. Люблю активний відпочинок, подорожувати, навчатись,пізнавати усе нове,але найбільше люблю нашу 35,тому і подаю свою кандидатуру на посаду президента.
6. Велічко Ірина - 8А клас
     Захоплююся іноземними мовами (англійською та німецькою). Протягом 10 років займалася танцями. Полюбляю вишивати, вязати та як кожен підліток слухати музику та дивитися фільми.


7. Чернега Аліна - 10Б клас

     Впевнена, творча, весела та товариська. Мріє пов"язати життя з правознавством та стати взірцевою матір"ю та дружиною. Прагне покращити шкільне життя на максимум.
Я-учениця 10-Б
Не корчу із себе велике цебе!
Навчаюсь відмінно,
Списати даю.
І посмішку всім я постійно дарю!
Весела і добра,
Поважаю усіх.
І разом зі мною вас жде всіх успіх.
Ми будем дружити і співпрацювати,
А потім роботи плоди пожинати.
Будемо разом всі й всі за одного.
І нащадки казатимуть що ми ОГОГО!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР