Перейти до основного вмісту

Семінар з питань використання інтерактивних дошок у навчальному процесі

       У п'ятницю, 11.04.2014 року було проведено семінар з питань використання інтерактивних дошок у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів.
   Учителі мали можливість детально ознайомитись із програмним забезпеченням для створення інтерактивних уроків, спробувати себе у якості розробника, викладача та учня.
      У першій частині семінару зав відділом ДН Пойда С.А. та учитель інформатики ЗШ №35 ВМР Стромило І.М. ознайомили учасників семіyару із програмним забезпеченням Elite Panaboard Book та EasiTeach Next Generation.
     Після невеликої перерви у другі частині семінару учасники змогли розібрати кілька прикладів інтерактивних уроків, дізнались про прийоми, які там були використані та самостійно спробували застосувати подібні прийоми для створення власних завдань.
     Учасники семінару щиро вдячні компанії Panasonic та фірмі "Арго" за підтримку у проведенні заходу.

Більше фото тут

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР