Перейти до основного вмісту

Реєстрація на семінар-тренінг "Office 365"

   
     30 квітня 2014 року у приміщенні компанії "Microsoft Україна" відбудеться семінар-тренінг «Office 365». 
   До участі запрошуємо керівників та представників загальноосвітніх навчальних закладів України, які планують участь у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті» (додаток 1). 
    

Програма семінару-тренінгу включає наступні блоки: 
 • використання корпоративної пошти Outlook; 
 • ведення планування (календарі); 
 • формування груп (спільнот); 
 • використання Office online; 
 • архітектура сховища OneDrive; 
 • внутрішні сайти навчального закладу. 
        Для участі у семінарі-тренінгу необхідно до 18 квітня 2014 заповнити форму (додаток 2) та надіслати на e-mail: eduikt@gmail.com, s_litvinova@i.ua.
     Семінар-тренінг «Office 365» відбудеться 30.04.2014 р. з 9.00 до 16.00 за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 75, бізнес-центр «Євразія», 4-й поверх. 
       Витрати на відрядження - за рахунок відряджуючої сторони.
       Довідки за телефоном: 044-248-18-16.

Коментарі

 1. Участь можуть взяти лише ті школи, що зазначені в додатку 1, так????

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вітаю! До участі в семінарі-тренінгу запрошуємо керівників та представників ЗНЗ України, які планують участь у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті», а буде дуже цікаво, учасники ознайомляться з Офісом 365 також спробують у ньому попрацювати.

   Видалити
 2. Гімназія з лютого 2014 року опановує Office 365 та шкода,шо дізналась про семінар-тренінг з Вашого блогу . Сподвіваюсь на подальшу співпрацю:)

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР