Перейти до основного вмісту

#Windows 8.1 — очікуйте на оновлення

     Колеги є новина для користувачів Windows 8.1, незабаром оновлять меню "Пуск", як на мене то я вже звик до нового "Пуску" - воно і зручне і оригінальне, стильне, а Ви як вважаєте, як краще?
Вікно меню "Пуск" (Windows 8.1 до оновлення 08.04.2014)
     Отже, оновив сьогодні свій Windows 8.1, оновлення займають 948 мб, після оновлення з'явились нові кнопки в меню "Пуску" - це "керування електроенергією" (режими), та "пошук"
      Ще одна новина, після завантаження Windows 8.1 (з оновленням) у вас буде відображатися "Робочий стіл", а не "Пуск", як це було раніше.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР