Перейти до основного вмісту

Фізкультхвилинка

    Освітній портал "Педпреса" спільно з Міністерством освіти проводить конкурс "Фізкультурні хвилинки в 1-4 класах". Для того щоб переглянути фізкультхвилинку проведену в 1-А класі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради».

        Перейдіть та проголосуйте:
та натисніть

якщо ви бажаєте проголосувати за дану фізкультхвилинку.
    Вкажіть ім'я та адресу електронної пошти. Після чого на вказану вами електронну пошту прийде лист з посиланням за допомогою якого ви віддаєте голос за цю фізкультхвилинку.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР