Перейти до основного вмісту

IT школа для громадських та благодійних організацій.

    
         «Майкрософт Україна» оголошує набір на 2-й тренінговий день «ІТ-школі».
    Навчання спрямоване, в першу чергу, на керівників та менеджерів тих організацій громадянського суспільства, які отримали чи планують подати заявку на програмне забезпечення в рамках програми «Microsoft Software Donation», а також такі громадські організації, що мають програми для молоді. Курс навчання побудований таким чином, щоб структурувати знання, комплексно охопити усі сфери застосування програмного забезпечення та покращити організаційну спроможність учасників. 
      ІСАР «Єднання», організаційний партнер «Майкрософт Україна» у реалізації проекту, у ході навчальних семінарів презентуватиме можливості механізму marketplace для зміцнення організаційної спроможності неурядових організацій.
      Другий семінар з навчального циклу «ІТ-школи» відбудеться 24 червня 2014 року. Семінар буде присвячений вивченню Windows 8, Dynamics CRM та Office 365, корпоративній мережі Yammer, платформа уніфікованих комунікацій для організації Microsoft Lync ( обмін миттєвими повідомленнями , відео та конференції). Навчання провадитимуть співробітники "Microsoft Україна" та компаній партнерів, експерти з використання продуктів та сервісів Microsoft. 
     Реєстрація триває до 20 червня 2014 року. Відібрано буде не більше 100 учасників.
До участі в «ІТ школі» запрошуються:
  • керівники і менеджери неурядових організацій, що вже отримали програмне забезпечення «Microsoft Software Donation» і прагнуть підвищити свої професійні навички з використанням технологій та продуктів Microsoft;
  • керівники і менеджери організацій та проектів, спрямованих на організаційний розвиток;
  • керівники, менеджери та волонтери організацій, що працюють з молоддю.
       Для реєстрації, пройдіть, будь ласка, за посиланням. Первірити статус своєї реєстрації Ви можете на сторінці подій корпорації Microsoft в Україні, увійшовши у свій обліковий запис. Заняття «ІТ-школи» проходитимуть у офісі «Майкрософт Україна», який знаходиться в м. Києві у форматі майстер-класів. Навчання безкоштовне.
     Зверніть, будь ласка, увагу. Наразі можливою є участь у одному семінарі для однієї громадської організації (одного представника). У разі, якщо організація хоче долучися до навчання протягом декількох тренінгів, вона має надіслати звіт про успішне впровадження технологій Microsoft з попередніх семінарів і бути готовою презентувати його на наступному семінарі.
      На кожен тренінг запрошується обмежена кількість учасників У зв'язку з цим ми переконливо просимо скасовувати реєстрацію у разі зміни ваших планів в особистому кабінеті. Ви можете перевірити статус події, увійшовши до особистого кабінету на сторінці подій.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР