вівторок, 3 червня 2014 р.

ЯК З WINDOWS 8.1 ЛЕГКО СТВОРЮВАТИ QR-КОДИ

      Коли потрібно швидко помітити якусь річ, тоді можна скористатись сучасними технологіями. З QR-кодами в маленькій бирці можна вмістити багато корисних додаткових даних, які потім зможе зчитати будь-який власник смартфона або планшета. А з пристроєм на базі Windows 8.1 створювати подібні інформаційні наліпки можна за декілька хвилин.
        Для роботи з QR-кодами на операційній системі Microsoft існує багато програм, які доступні в онлайн-маркеті Windows Store. Проте серед них виділяється утиліта Easy QR, котра вміє не лише зчитувати зміст таких наліпок, але й створювати їх.
           Інтерфейс меню для розпізнавання надрукованих іншими QR-кодів стандартний. У центрі екрана знаходиться поле, куди потрібно помістити інформаційну наліпку. Остання перенесеться з паперу в пам’ять гаджета за допомогою його камери.

       Якщо ж QR-код надійшов, наприклад, електронною поштою у вигляді файлу, тоді його також можна завантажити до Easy QR та отримати з нього інформацію:
       Створювати QR-код не складніше, ніж його зчитувати. Спершу потрібно обрати з ряду іконок тип інформації, який буде розміщено на наліпці. Потім у вікні справа від макету фінального результату необхідно увести текст повідомлення:
     Для візитної картки це буде інформація про її власника, яку потрібно ввести у відповідні поля:
      Створений QR-код можна просто зберегти в пам’яті пристрою з Windows 8.1 для подальшого друку або відправити його електронною поштою:
      А щоб робота з QR-кодами була ще простішою, Easy QR зберігає всі створені наліпки в пам’яті. Тому друкувати наліпки з однаковим або схожим змістом буде легко:
Програма Easy QR розповсюджується безкоштовно та доступна у магазині Windows Store.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!