Перейти до основного вмісту

ЯК З WINDOWS 8.1 ЛЕГКО СТВОРЮВАТИ QR-КОДИ

      Коли потрібно швидко помітити якусь річ, тоді можна скористатись сучасними технологіями. З QR-кодами в маленькій бирці можна вмістити багато корисних додаткових даних, які потім зможе зчитати будь-який власник смартфона або планшета. А з пристроєм на базі Windows 8.1 створювати подібні інформаційні наліпки можна за декілька хвилин.
        Для роботи з QR-кодами на операційній системі Microsoft існує багато програм, які доступні в онлайн-маркеті Windows Store. Проте серед них виділяється утиліта Easy QR, котра вміє не лише зчитувати зміст таких наліпок, але й створювати їх.
           Інтерфейс меню для розпізнавання надрукованих іншими QR-кодів стандартний. У центрі екрана знаходиться поле, куди потрібно помістити інформаційну наліпку. Остання перенесеться з паперу в пам’ять гаджета за допомогою його камери.

       Якщо ж QR-код надійшов, наприклад, електронною поштою у вигляді файлу, тоді його також можна завантажити до Easy QR та отримати з нього інформацію:
       Створювати QR-код не складніше, ніж його зчитувати. Спершу потрібно обрати з ряду іконок тип інформації, який буде розміщено на наліпці. Потім у вікні справа від макету фінального результату необхідно увести текст повідомлення:
     Для візитної картки це буде інформація про її власника, яку потрібно ввести у відповідні поля:
      Створений QR-код можна просто зберегти в пам’яті пристрою з Windows 8.1 для подальшого друку або відправити його електронною поштою:
      А щоб робота з QR-кодами була ще простішою, Easy QR зберігає всі створені наліпки в пам’яті. Тому друкувати наліпки з однаковим або схожим змістом буде легко:
Програма Easy QR розповсюджується безкоштовно та доступна у магазині Windows Store.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР