Перейти до основного вмісту

Новые горизонты ИКТ в образовании

      Приглашаем Вас принять участие во ІІ международной образовательной онлайн конференции INTEL «Новые горизонты ИКТ в образовании» для Украины и стран СНГ, которая будет проводиться с 15 сентября по 15 ноября 2014 года на портале Образовательных инициатив Intel в Украине www.iteach.com.ua.
        Конференция организована корпорацией Intel при поддержке Министерства образования и науки Украины, Акдемии пед. наук Украины, Института инновационных технологий и содержания образования МОН Украины, областных институтов последипломного педагогического образования, областных государственных администраций

           Предварительная регистрация участников конференции обязательна.
      Вы можете зарегистрироваться в качестве спикера с 26 августа до 10 сентября и получить подробную информацию на сайте конференции или по почте
       Вы можете зарегистрироваться в качестве участника с 10 сентября по 15 сентября и получить приглашение и инструкции для участия в мероприятиях и активностях конференции.
    Программа конференции будет опубликована 10 сентября 2014 года на сайте conf2014.iteach.com.ua

Коментарі

  1. Як зареєструватися на участь у конференції? (не спікером, а учасником)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Згідно плану конференції, реєстрація учасників буде проводитись з 10 вересня на сайті конференції, зараз адміністрація конференції працює з спікерами, хто і коли.

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР