Перейти до основного вмісту

«Ми тобою пишаємось!»

   
 Юрій Глущук став переможцем у конкурсі "Волонтер року 2013", у номінації «Соціальний захист населення». Церемонія нагородження переможців відбувалась 27 серпня у Клубі Кабінету Міністрів. У шести номінаціях (Соціальний захист населення, Охорона навколишнього середовища, Освіта та виховання, Мистецтво та культура, Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, Захист прав людини та представлення інтересів громадян) було визначено переможців та лауреатів, чиї «історії успіху» найвище оцінила експертна комісія. 
       Дуже приємно, що Юрій отримав перемогу саме у цій номінації, адже це ще раз наглядно демонструє, що вінничани відкритті, добрі та небайдужі до чужих проблем.
    Як відзначив переможець: "На нагородженні серед переможців та лауреатів були представлені представники різних міст і мені було дуже приємно, що в цьому числі була і Вінниця. Приємно було їхати додому та усвідомлювати, що ця нагорода їде до Вінниці. Багато людей з якими я спілкувався були здивовані, що у нашому місті усі структури працюють з єдиною метою, що нас підтримує і міська рада, і громадські організації. У цьому році в мене на меті було показати своїм друзям, що можна провести гарно час з користю і дуже радий що мені це вдалось." - Юра Глущук.

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР