пʼятниця, 29 серпня 2014 р.

«Ми тобою пишаємось!»

   
 Юрій Глущук став переможцем у конкурсі "Волонтер року 2013", у номінації «Соціальний захист населення». Церемонія нагородження переможців відбувалась 27 серпня у Клубі Кабінету Міністрів. У шести номінаціях (Соціальний захист населення, Охорона навколишнього середовища, Освіта та виховання, Мистецтво та культура, Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, Захист прав людини та представлення інтересів громадян) було визначено переможців та лауреатів, чиї «історії успіху» найвище оцінила експертна комісія. 
       Дуже приємно, що Юрій отримав перемогу саме у цій номінації, адже це ще раз наглядно демонструє, що вінничани відкритті, добрі та небайдужі до чужих проблем.
    Як відзначив переможець: "На нагородженні серед переможців та лауреатів були представлені представники різних міст і мені було дуже приємно, що в цьому числі була і Вінниця. Приємно було їхати додому та усвідомлювати, що ця нагорода їде до Вінниці. Багато людей з якими я спілкувався були здивовані, що у нашому місті усі структури працюють з єдиною метою, що нас підтримує і міська рада, і громадські організації. У цьому році в мене на меті було показати своїм друзям, що можна провести гарно час з користю і дуже радий що мені це вдалось." - Юра Глущук.

1 коментар:

Єдина Країна! Единая Страна!