четвер, 25 вересня 2014 р.

Фотозвіт презентації інноваційного авторського проекту

Вітаю колеги та гості блогу! 
     24 вересня 2014 року в стінах нашого закладу відбулася презентація інноваційного авторського проекту з теми: "Формування освітньо-інформаційного простору школи шляхом технології віртуалізації". На презентації були присутні учителі інформатики міста, а також методист з навчальних дисциплін ММК Роман Балабан. 
        Презентацію авторського інноваційного проекту проводили: Тетяна Нальотова-Дубкова - директор закладу, Іван Стромило, Наталія Галан, Віктор Луценко - учителі інформатики закладу, Ірина Комарницька - керівник МО вчителім математики, фізики та інформатики закладу, Кирил Беспалов - представник ВНТУ, працівник ІT Академії Microsoft .
        На перзентації учасники мали змогу запитати у ІТ фахівців поради щодо застарілої комп'ютерної  техніки, побачити фрагменти уроку у 3-му класі з використанням технології віртуалізації (Віктор Луценко) та фрагмент уроку в 6-му класі з поєднанням технології віртуалізації та хмарного сервісу #Office 365 (Іван Стромио), а також спробувати попрацювати з додатком OneNote
        Колектив закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"дякує усім учасникам презентації за плідну та чудову роботу! І пропонуємо переглянути чудові світлини:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!