Перейти до основного вмісту

Фотозвіт презентації інноваційного авторського проекту

Вітаю колеги та гості блогу! 
     24 вересня 2014 року в стінах нашого закладу відбулася презентація інноваційного авторського проекту з теми: "Формування освітньо-інформаційного простору школи шляхом технології віртуалізації". На презентації були присутні учителі інформатики міста, а також методист з навчальних дисциплін ММК Роман Балабан. 
        Презентацію авторського інноваційного проекту проводили: Тетяна Нальотова-Дубкова - директор закладу, Іван Стромило, Наталія Галан, Віктор Луценко - учителі інформатики закладу, Ірина Комарницька - керівник МО вчителім математики, фізики та інформатики закладу, Кирил Беспалов - представник ВНТУ, працівник ІT Академії Microsoft .
        На перзентації учасники мали змогу запитати у ІТ фахівців поради щодо застарілої комп'ютерної  техніки, побачити фрагменти уроку у 3-му класі з використанням технології віртуалізації (Віктор Луценко) та фрагмент уроку в 6-му класі з поєднанням технології віртуалізації та хмарного сервісу #Office 365 (Іван Стромио), а також спробувати попрацювати з додатком OneNote
        Колектив закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"дякує усім учасникам презентації за плідну та чудову роботу! І пропонуємо переглянути чудові світлини:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР