Перейти до основного вмісту

Вінниця стає центром робототехніки України

     Завдяки донецькому ентузіасту Вінниця поступово стає центром робототехніки України
     В Україні стартував освітньо-інформаційний сайт про механіку і робототехніку technic.in.ua 
         Як розповів автор ідеї - донецький IT-expert Іван Шихат-Саркісов, який зараз проживає в Вінниці, проект виник як розширення RoboClub
  -Це був безкоштовний клуб із робототехніки та програмування для школярів у Донецьку. На сайті до сучасного розуміння it-освіти ми додаємо як обов'язкові для розвитку будь-якого професіонала знання елементарної механіки, електроніки, - говорить Іван Шихат-Саркісов. 
       Оновлювати ресурс, за його словами, планують щодня
 

   - Нині оновлення планується щоденне з щотижневої розсилкою передплатникам на email. Вже є база десь із 150 зацікавлених осіб в Україні. Частина матеріалів - переклади українською англомовних матеріалів тематичних сайтів (не тільки LEGO-тематика), частина - наші власні огляди, статті.        В рамках сайту буде проведено передноворічний тур онлайн конкурсу технічної творчості для дітей України, шукаємо спонсорів, будемо намагатися вирішувати питання призів через збір коштів, - ділиться планами співавтор проекту.
      Ще один проект на майбутнє - провести у Вінниці в грудні RoboTech MeetUp.
     - RoboTech MeetUp - це і лекторій, і demoarea, і robochalenge (robosumo, наприклад) - мета: повсюдна популяризація робототехніки, навчання програмуванню крізь призму цієї досить молодої науки, - каже Іван Шихат-Саркісов. - В першу чергу - це різні міста, принцип «роботи їдуть до вас», що збільшує охоплення тих, хто цікавляться цією темою, адже не кожен може поїхати до Києва на подібні заходи. Спочатку обласні центри - Вінниця, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя... Далі будемо розглядати можливість приїжджати в будь-яке місто, навчальний заклад, антикафе, коворкінг, вільний простір, які запросять до себе.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР