середа, 29 жовтня 2014 р.

Вінниця стає центром робототехніки України

     Завдяки донецькому ентузіасту Вінниця поступово стає центром робототехніки України
     В Україні стартував освітньо-інформаційний сайт про механіку і робототехніку technic.in.ua 
         Як розповів автор ідеї - донецький IT-expert Іван Шихат-Саркісов, який зараз проживає в Вінниці, проект виник як розширення RoboClub
  -Це був безкоштовний клуб із робототехніки та програмування для школярів у Донецьку. На сайті до сучасного розуміння it-освіти ми додаємо як обов'язкові для розвитку будь-якого професіонала знання елементарної механіки, електроніки, - говорить Іван Шихат-Саркісов. 
       Оновлювати ресурс, за його словами, планують щодня
 

   - Нині оновлення планується щоденне з щотижневої розсилкою передплатникам на email. Вже є база десь із 150 зацікавлених осіб в Україні. Частина матеріалів - переклади українською англомовних матеріалів тематичних сайтів (не тільки LEGO-тематика), частина - наші власні огляди, статті.        В рамках сайту буде проведено передноворічний тур онлайн конкурсу технічної творчості для дітей України, шукаємо спонсорів, будемо намагатися вирішувати питання призів через збір коштів, - ділиться планами співавтор проекту.
      Ще один проект на майбутнє - провести у Вінниці в грудні RoboTech MeetUp.
     - RoboTech MeetUp - це і лекторій, і demoarea, і robochalenge (robosumo, наприклад) - мета: повсюдна популяризація робототехніки, навчання програмуванню крізь призму цієї досить молодої науки, - каже Іван Шихат-Саркісов. - В першу чергу - це різні міста, принцип «роботи їдуть до вас», що збільшує охоплення тих, хто цікавляться цією темою, адже не кожен може поїхати до Києва на подібні заходи. Спочатку обласні центри - Вінниця, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя... Далі будемо розглядати можливість приїжджати в будь-яке місто, навчальний заклад, антикафе, коворкінг, вільний простір, які запросять до себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!