Перейти до основного вмісту

Вышло обновление iOS 8.1.1

      Вслед за OS X Yosemite 10.10.1 вышла и iOS 8.1.1. Обновлений совсем немного и нацелены они на исправления багов, допущенных в предыдущих версиях. Прежде всего они работают на повышение быстродействия операционной системы на старичках iPhone 4Sи iPad 2.
   Обновить девайсы можно, войдя в «Настройки» – «Основные» – «Обновление ПО»
       Весит обновка немного – 43,0 МБ, поэтому прекрасно обновляется и по воздуху. Правда, серверы сейчас несколько перегружены, поэтому не насилуйте телефоны и планшеты и подождите немного.
   Стоит предупредить всех, кто сделал джейлбрейк – не обновляйтесь – все дыры, как ипредупредила Apple, в iOS 8.1.1 закрыты.

Коментарі

  1. Дуже сподобався ваш блог! Нещодавно створила власний. Підскажіть, будь-ласка, як додати сторінку до блогу. Сторінки створені, але вони не відображуються. Дякую!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Зайти в панель керування блогом - Сторінки (створити сторінку) - Перейти до "Макету" (додати гаджет під назвою "Сторінки" у відповідне поле Вашого макету блогу) - далі на блозі буде гаджет "сторінки" зайти в налаштування гаджета і вмикнути "флажок" під Вашою сторінкою

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР