Перейти до основного вмісту

Разработчик при помощи магнита продемонстрировал скрытые возможности iPhone

      Разработчик Иво Леко обнаружил у iPhone скрытые возможности. Необычные способности «яблочных» аппаратов программист продемонстрировал на видеоролике в YouTube.
      Используя iPhone 4 и магнитный брусок, разработчик научился управлять небольшим объектом на экране смартфона, который полностью повторял движения магнита, находящегося от него в 20 сантиметрах. Эксперимент доказал, что телефон Apple чувствителен к перемещениям бруска не только в одной плоскости, но и в пространстве – стоило Леко приподнять магнит над поверхностью стола, где лежал iPhone, как объект на экране тоже «поднимался», меняя цвет на более блеклый. В момент касания стола, «курсор» окрашивался в красный цвет.
    Технология бесконтактного управления виртуальным объектом реализована за счет встроенных в iPhone сенсоров: магнитометра, акселерометра и микрофона. Благодаря последнему при стуке магнита о поверхность стола объект менял цвет.
        Леко считает, что нестандартное использование сенсоров iPhone может расширить список возможностей гаджета. Например, могут появиться виртуальные клавиатуры для набора текста в специальных магнитных перчатках, специальные игровые контроллеры или системы для распознавания жестов. Наконец, разработчик полагает возможным создание магнетических ручек для письма и рисования.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР