Перейти до основного вмісту

Увага!!! Акція

     Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить спільно із ВТФ «Арго ЛТД» акцію щодо ознайомлення педагогічних працівників області із можливостями інтерактивної дошки та навчального обладнання компанії Panasonic.
Починаючи із 6.11 кожного четверга протягом листопада-грудня 2014 року у офісі ВТФ «Арго ЛТД» за адресою м.Вінниця, вул. Київська, 14Б (поруч із центральним автовокзалом) педагогічні працівники будуть мати можливість попрацювати із інтерактивною дошкою Panasonic та отримати консультації з питань розробки уроків (тренер-консультант Пойда С.А.). Можливе отримання сертифікатів від компанії Panasonic про проходження відповідного навчання. Навчання та консультації будуть проводитись безкоштовно.
       Консультації будуть проводитись щочетверга з 14.00 до 18.00.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР