Перейти до основного вмісту

Звіт про проведення Всеукраїнського семінару "Хмарні сервіси в освіті"

      26 листопада 2014 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» відбувся Всеукраїнський семінар "Хмарні сервіси в освіті!" на якому було продемонстровано використання Office365 у навчальній діяльності. 
   Семінар відкрила перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, з вітальними словами виступили директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк та ректор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Степан Дровозюк. Про використання хмарних технологій у місті Вінниці розповіла завідуюча міським методичним кабінетом Наталія Москальчук. Познайомила із закладом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» його директор Тетяна Нальотова-Дубкова
       Наталія Гущина начальник відділу інформатизації Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНУ України розповіла про актуальність використання «Хмарних сервісів в освіті».
         У семінарі було представлено п'ятнадцять фрагментів уроків з використанням Office365:
 1. «Використання PowerPoint Online та OneNote для створення групового проекту «Моя Вінниця» - Іван Стромило, вчитель інформатики;
 2. «Шкільне життя. Шкільні предмети» - Ольга Сівакова, вчитель англійської мови;
 3. «Шкільне життя. Шкільні предмети» - Наталія Ліваковська, вчитель англійської мови;
 4. «Розв’язування вправ на всі дії з натуральними числами» - Тетяна Сердюк, вчитель математики;
 5. «Звертання. Розділові знаки при звертанні» - Тетяна Демянчук, вчитель української мови та літератури;
 6. «Основні лінії креслення» - Максим Чернишук, вчитель технологій;
 7. «Тіла, речовини та явища навколо нас» - Оксана Печейко, вчитель географії;
 8. «Культура Стародавнього Китаю» - Надія Чепікова-Літвінова, вчитель історії;
 9. «Пропорції, основна властивість пропорції» - Поліна Жалюк, вчитель математики;
 10. «Таємниці давньослов’янського алфавіту. Текстові та графічні об’єкти на слайдах» - Ніна Уркаєва, вчитель російської мови, Наталія Галан, вчитель інформатики;
 11. «Бактерії – найменші живі організми» - Ольга Куцмай, вчитель біології;
 12. «Вибір малюнку для виготовлення іграшки. Способи перенесення малюнка» - Юлія Поповська, вчитель технологій;
 13. «Стрілецькі пісні» - Мирослава Мартинюк, вчитель української мови та літератури;
 14. «Множення і ділення звичайних дробів» - Ірина Комарницька, вчитель математики;
 15. «Так багато професій у світі» - Катерина Кологрива, вчитель німецької мови.
  Можемо констатувати, що учні 5-6 класів без проблем демонстрували майстерність щодо своєї роботи в «хмарі» на різних уроках. 
      Нашим гостям було запропоновано відвідати шкільний етнографічний музей «Нашому роду нема переводу» та музей школи №35 «Палітра шкільного життя»; юні екскурсоводи познайомили учасників семінару з музейним куточком «Історія розвитку обчислювальної техніки» та кабінетами інформатики. Гостей вразила чітка організація семінару, щирість господарів, дух взаємопідтримки та відчуття ліктя товариша, що панують у цьому закладі. 
      Отже, фрагменти уроків, екскурсії, виставка, брифінг з дітьми, батьками та вчителями; майстер-клас «Робота з програмою One Note», концерт, обмін подарунками, спілкування з колегами і загальне фото - все це приємні складові нашого семінару. Душа і керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті. Office 365» с.н.с. Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України - Литвинова Світлана Григорівна висловила подяку організаторам Вінницького семінару, підвела підсумки цієї зустрічі та висвітлила наступні цілі і орієнтири.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР