Перейти до основного вмісту

Матеріали науково-практичної конференції

       17 грудня 2014 року в стінах нашого закладу відбулася науково-парктична конференція з теми: "Хмарні сервіси в освіті". На конференції були присутні учителі інформатики міста, а також методист з навчальних дисциплін ММК Роман Балабан. 
        Науково-практичну конференцію проводили: Тетяна Нальотова-Дубкова - директор закладу, Людмила Стецюк - заступник директора з навчальної роботи,  Поліна Жалюк (заступник директора з НВР), Іван Стромило, Наталія Галан, Віктор Луценко, Тетяна Сердюк - учителі інформатики та математики закладуІрина Комарницька - керівник МО вчителім математики, фізики та інформатики закладу, Надія Чепікова-Літвінова - учитель історії, Ніна Уркаєва - світова література та Ольга Сівакова, учитель англійської мови.
        На конференції учасники мали змогу познайомитись з  хмарним сервісом #Office 365, а також побачити як хмарний сервіс можна застосовувати в навчально-виховному процесі. 
      Колектив закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"дякує усім учасникам конференції за плідну та чудову роботу!
      Матеріали конференції розміщені - https://stromilo_sch35_com/15/
       Фото з конференції - http://1drv.ms/13eCFzW

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР