четвер, 18 грудня 2014 р.

Матеріали науково-практичної конференції

       17 грудня 2014 року в стінах нашого закладу відбулася науково-парктична конференція з теми: "Хмарні сервіси в освіті". На конференції були присутні учителі інформатики міста, а також методист з навчальних дисциплін ММК Роман Балабан. 
        Науково-практичну конференцію проводили: Тетяна Нальотова-Дубкова - директор закладу, Людмила Стецюк - заступник директора з навчальної роботи,  Поліна Жалюк (заступник директора з НВР), Іван Стромило, Наталія Галан, Віктор Луценко, Тетяна Сердюк - учителі інформатики та математики закладуІрина Комарницька - керівник МО вчителім математики, фізики та інформатики закладу, Надія Чепікова-Літвінова - учитель історії, Ніна Уркаєва - світова література та Ольга Сівакова, учитель англійської мови.
        На конференції учасники мали змогу познайомитись з  хмарним сервісом #Office 365, а також побачити як хмарний сервіс можна застосовувати в навчально-виховному процесі. 
      Колектив закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"дякує усім учасникам конференції за плідну та чудову роботу!
      Матеріали конференції розміщені - https://stromilo_sch35_com/15/
       Фото з конференції - http://1drv.ms/13eCFzW

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!