Перейти до основного вмісту

Platinum Bank подарував комп'ютерний клас

     24 октября 2014 года жюри конкурса определило победителей всеукраинского конкурса «Обучение высшей пробы» для общеобразовательных учебных учреждений. Инициатором проекта уже четвертый год подряд выступает Platinum Bank. Партнерами конкурса выступили компания «Майкрософт Украина» и компания EY (ранее - «Эрнст энд Янг») и общественная организация «МоKoLaD». Победителями стали 11 учебных учреждений из Кировоградской, Донецкой, Черниговской, Львовской, Запорожской, Херсонской, Черкасской, Сумской, Винницкой, Днепропетровской и Полтавской областей.
    Участники конкурса разработали игровые уроки-проекты по предмету «Основы экономики». Предложенные проекты помогут школьникам понять основы финансовой грамотности, облегчить и ускорить освоение предмета. Призом для победителей стали компьютерные классы, на оснащение которых Platinum Bank выделил ноутбуки и многофункциональные устройства (сканнер-принтер-копирующее устройство).

    Так как наша школа стала победителем конкурса, 18 декабря нам вручили 12 ноутбуков и МФУ!Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР