Перейти до основного вмісту

Вінницька школа отримала "розумний клас"

    Вінницька школа №33 виграла конкурс і отримала в користування комплект "смарт-клас"
  Шість команд учнів 5-11 класів із українських шкіл отримали "смарт-класи" - унікальне обладнання, яке складається з інтерактивної дошки, планшетів, монітора та ін.
  Смарт-класи дісталися учням на конкурсній основі. Школярі писали есе та створювали відеопрезентації, які оцінювало експертне журі.
    Серед шести переможців - й учні Вінницької школи №33.
    Обладнання, яке вони отримають, дозволить значно прискорити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу.
       За словами міністра освіти Сергія Квіта, в останні роки подібні "смарт-класи" отримали вже з півсотні навчальних закладів України.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР