Перейти до основного вмісту

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ

      ГС «Освіторія», ТОВ «НВК «Новопечерська школа» та Міністерство освіти і науки України за підтримки компанії Майкрософт Україна і розробника програмного забезпечення Corinth проводять Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учителів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології в навчальну діяльність.
    Метою конкурсу є заохочення учителів загальноосвітніх навчальних закладів у використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в своїй повсякденній навчально-виховній роботі.
     Учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів України.
        Для участі необхідно до 28.02.2015 року:
  1. Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу на сайті
  2. Безкоштовно завантажити програмний продукт Corinth за посиланням, підготувати сценарій його використання під час уроку;
  3. Завантажити аплікаційну форму учасника конкурсу за посиланням (перейти за посиланням – файл – «зберегти як» - завантажити)
  4. В термін до 28.02.2015 відправити заповнену аплікаційну форму на contest@novoshkola.com.ua.
       Оцінювання робіт учасників конкурсу проводить журі шляхом якісного аналізу змістовного компоненту аплікаційної форми. Визначальним критерієм є спроможність та якість використання програмного забезпечення Corinth під час уроку.
      Ознайомитись з Положенням конкурсу та його умовами.
      Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу і готові надати додаткові відомості за запитом.
      За довідками звертайтесь: contest@novoshkola.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР