неділя, 4 січня 2015 р.

Skype тепер ще в OFFICE ONLINE WORD та ONLINE POWERPOINT

      При роботі над документами в онлайнових програмах офісного пакету Microsoft тепер можна одразу обговорювати з колегами свої думки та правки – нещодавно Office Online Word та Office Online PowerPoint отримали вбудовану підтримку Skype. При цьому не обов’язково мати інстальований на ПК комунікатор – достатньо лише наявності акаунтів Microsoft та Skype.n t
    Завдяки наявності чату Skype в Office Online редагувати документи стає швидше та простіше, оскільки одразу можна обговорювати поправки до них, не відволікаючись на інші програми. Окрім цього, через комунікатор Microsoft можна відстежувати, хто зі співавторів знаходиться в онлайні.
     
 Для роботи зі Skype в Office Online необхідно мати акаунт Microsoft, до того ж найкраще, якщо до нього попередньо приєднати обліковий запис Skype. Зв’язати їх можна за допомогою інструментів на цій сторінці.
     Комунікатор Microsoft дозволяє спілкуватися без встановленого на ПК клієнта не лише через чат у документах Office Online. Він також нещодавно отримав веб-версію Skype for Web, яка поки знаходиться в бета-режимі та проходить тестування. З нею спілкуватися можна через сайт Skype.com за своїм обліковим записом. Веб-версія дозволяє телефонувати друзям чи колегам як звичайно, навіть з тих комп’ютерів, які не мають встановленого клієнта Skype. Цей випуск комунікатора також підтримує спілкування в чатах.
    Skype for Web працює з більшості сучасних браузерів: Internet Explorer, Chrome для Windows, Firefox та Safari. Після входу до облікового запису веб-версія покаже всі списки контактів Skype та історію спілкування.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!