Перейти до основного вмісту

Нові горизонти ІКТ в освіті

    У п'ятницю кур'єр вручив листа з сертифікатом ІІ Міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України та країн СНД "Нові горизонти ІКТ в освіті" яка проходила з 29 вересня по 15 листопада 2014 року. 

Коментарі

  1. Ви молодець!!! Так тримати !!! Вітаю!!! Ви розумний і творчий учитель!!! Я захоплена вашим майстер-класом на Форумі в Новопечерській школі, шкода, що часу було замало (як на мене). Бажаю вам ще більших досягнень, щоб вашу роботу завжди оцінювали належним чином, також творчих учнів і ... МИРУ:)))

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР