неділя, 1 березня 2015 р.

Розпочата реєстрація на VІ Всеукраїнський Форум Microsoft «Учитель – новатор»!

   «Майкрософт Україна» щорічно організовує Форум "Учитель-новатор" за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів. 
Компанія
     Метою заходу є ознайомлення  з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення рівня середньої освіти в Україні.
  VІ Всеукраїнський Форум "Учитель - новатор" — це одноденний освітній захід, покликаний повідомити широкій аудиторії представників освіти про можливості технологій та надати практичні навички, які допоможуть полегшити викладацьку діяльність і зробити її ефективнішою.
     Для участі необхідно:

Реєстрація відкрита до 14 березня 2015 р

    100 учасників до 17 березня 2015 року отримають запрошення на Форум 24 березня 2015р.    Перевага надаватиметься учасникам, які залишили свої побажання на сторінці тематичної дискусії в мережі «Партнерство в навчанні». Буде враховано і географічне представництво у зв`язку з тим, що передбачається запрошення освітян із усіх регіонів України. 
   Зареєструйтесь та візьміть участь у IV Всеукраїнському Форумі Microsoft «Учитель – новатор»!
     Організаційні питання: 
     Дата проведення: 24 березня 2015р, з 10:00 до 17:30
     м. Київ
   Організатори забезпечують роздаткові матеріали та харчування учасників протягом Форуму. Транспортні витрати за рахунок відряджуючої сторони.  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!