четвер, 2 квітня 2015 р.

FOSS Lviv-2015

    Міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv-2015 пройде в Львівському національному університеті імені Івана Франка з 23 по 26 квітня 2015 року.
        Напрямки роботи конференції:
  • Вільне програмне забезпечення в освіті;
  • Вільне програмне забезпечення в науці;
  • Вільне програмне забезпечення в бізнесі;
  • Вільне програмне забезпечення вдома.
        Мови конференції – українська*, російська, білоруська, польська, англійська.
      *Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.
     На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери і всі, кого цікавить використання вільного програмного забезпечення.
      Завдання FOSS Lviv-2015 – забезпечити ефективне спілкування та обмін інформацією, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки і впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.
    Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції слід до 10 квітня 2015 зареєструватися (див. більш детальну інформацію на сторінці про конференцію).
Матеріали: http://conference.linux.lviv.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!