Перейти до основного вмісту

Цікаве про iPad

    3 апреля исполнилось пять лет с момента начала продаж iPad и того дня, когда пользователи смогли лично оценить это инновационное устройство. Планшет Apple положил начало принципиально новой категории цифровых устройств и каждый день меняет подход многих людей к общению и взаимодействию друг с другом.

      Apple не была первой компанией, выпустившей планшет. Еще в начале двухтысячных годов на рынке уже были доступны такие модели, как ViewSonic V1100 или Fujitsu Stylistic ST4000. Однако эти устройства отличала высокая цена (2-3 тысячи долларов), невысокая портативность из-за размеров и веса, а также небольшое время автономной работы – всего 2-3 часа. Производители позиционировали эти планшеты как устройства для работы – на это указывал и встроенный стилус, и непременные док-станции.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР